Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét tapasztalatok?

Lézeres szemműtét tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Annyira vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban. És szeretném megtudni olyanok véleményét akik már átestek rajta, vagy esetleg ismerősük. Pl. nekem van 2 ismerősöm akinek rosszabb lett. Az egyik fél szemére nem is lát rendesen csak szürkésen. A másik pedig nem végezhet porosabb munkákat, mert nagyon érzékeny lett.

2020. dec. 18. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom megcsináltatta, pár év múlva visszaromlott. Nem érte meg.
2020. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Velem régebben történt, hogy kaptam időpontot vizsgálatra, minden rendben ment, műtétre is kaptam időt de végül meggondoltam magam azon egyszerű okból, hogy a klinikának nem volt felelőség biztosítása s a miért nincs kérdésemre a válaszuk az volt, hogy eddig mindig sikerűlt minden beavatkozás. Elhúztam a csíkot.
2020. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyukám magánklinikán csináltatottlézeres látásjavító szemműtétet.Néhány napig nem nézhetett tévét, kicsit fényérzékeny volt.Olvasáshoz van szemüvege.kb 7 éve műtötték

Most 74 éves.

Ő azt mondja, örül neki,mert sokat javult az életminősége.

2020. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

A barátnőmnek csinálták 300ezerért, de semmiféle garanciát nem adnak rá.

Kb fél év múlva új elő kellett vennie a régi szemüvegét.

Úgy tűnik, hogy ez csak egy bevált pénzlehúzás.

2020. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
újra
2020. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van olyan ismerősöm, aki 20 éve csináltatta, akkor talán még Opitcmednek hívták a Sasszemklinikát. Akkor adtak garanciát, bár nem kellett neki. Nézd meg a honlapjukat, vagy a Facebook oldalukat, szerintem most is biztos adnak. Meg van elemzés is a klinkákról a neten bőven, pl: lezeres-szemmutet-ar.hu [link]
2020. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!