Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szemcseppet használjak?

Milyen szemcseppet használjak?

Figyelt kérdés
Mikor leulok monitor elé akkor ég és viszketni kezd kb 10 percen belül, felkeleskor szinte teljesen fehér mindkét szemem viszont 1-2ora után vorosebb egész nap kb. Fényérzékenység nincs, szemfajdalom csak ritkán. Próbáltam már a vizol 0.4,artelach splash, visiomax, szemcseppet ezek kb 5percig jók aztán újra elojonnek a tünetek

2020. dec. 23. 00:12
 1/4 A kérdező kommentje:
És szemüveges vagyok, -2.00 dioptriás mindkét szemem.
2020. dec. 23. 00:12
 2/4 A kérdező kommentje:
Valakinek ötlet?:/
2020. dec. 23. 21:40
 3/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Pròbàld meg a mûkônnyet! A mûkônny és a szemcsepp ösdzetétele között kûlöbség van. Elöbbi afféle sikositòként, nedvesitôként szolgàl a szem szàmàra. Abban segit, ha valamilyen gond van könnytermelôdésûnkel, akkor kiszàradt szemeink ùjra megfelelôen hidraltàltak legyenek. Nagyon fontos, ha mûkönnyet veszel akkor tartòsitòszermentes termékek közûl vàlasszunk. Ha sokat nézed a monitort, akkor automatikusan kevesebbet pislogsz ezért aztàn kiszàrad a szemed! Minden jòt!
2020. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam a műkönnyet is két fajtát, sajnos nem segitettek:/
2020. dec. 26. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!