Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez a lyukacsos szemüveg...

Ez a lyukacsos szemüveg tényleg javítja a látást?

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem, még mindig nem, csak átverés! Emellett nem is igazán javasolt a használata, mert alig van látótere, kifejezetten balesetveszélyes kimenni vele az utcára.
2020. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Persze, hogy javitja a latast ... ha nem lenne lyukas, semmit nem latnal :)
2020. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Tartós használata csökkenti a látóteret, KÁROS!!!

De ezt miért kell sokadszorra ismét kérdezni?

2020. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
A kérdező először kérdezte. Lehet bunkózás nélkül is válaszolni. Sokadszorra is.
2020. dec. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező, ha elolvasta a szabályzatot, és követi is, akkor először megnézi a kérdéseket.
2020. dec. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

5-ös (meg gondolom a 3-as is):

Hiába olvassa el a szabályzatot, nem feltétlen tudja megtalálni a hasonló témájú elözö kérdéseket, mert a keresö kifejezetten rossz az oldalon. Már én is jártam jópárszor úgy, hogy kerestem egy témát, nem találtam semmit, kiírtam a kérdésemet és egyböl volt, aki belinkelt régebbi kérdéseket, csak a lényeges szó nem (úgy) volt a régi kérdésekben, ezért nem listázta ki a keresö.

Másrészt meg ha a kérdezö új az oldalon, akkor sem feltétlen találja meg a régebbi kérdéseket.

2020. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg viselje el, ha rendre intik.
2020. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te is rendre lettél intve, nem viseled el. De mástól elvárod.


Képmutatás mintaképe.

2020. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Tudod, csak én írtam meg, hogy AZÉRT is káros, mert ha sokat használod, lecsökken a szemed látótere.

De csak pontozzátok ezt le nyugodtan. Elvégre akárki lehet hülye, sőt: joga is van hozzá!

Máshol is pontozzátok nyugodtan le a jó válaszokat, és ha elég kitartóan csináljátok, akkor elérhetitek, hogy senki se jön ide, mert nem lesznek jó válaszok.

2020. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!