Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik lézeres szemműtétet...

Melyik lézeres szemműtétet lenne érdemes választanom?

Figyelt kérdés

Nem igazán néztem még meg az ajánlatokat, mert csak pár hónap múlva lenne aktuális.


A lényeg, hogy nekem nem a legolcsóbb kéne, de nem is a legdrágább...


-4,5 dioptriás mindkettő szemem illetve 25 éves vagyok. Nem tudom melyik az ajánlott.


2021. jan. 17. 17:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve szerintetek érdemes lenne megcsináltatni? Szerintem nagyon a szemem.
2021. jan. 17. 17:25
 2/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ezt csak a Szemszakorvos tudja eldönteni a vizsgàlat követôen. Biztos fogsz kapni errôl részletes felvilàgositàst! Minden jòt!
2021. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ és az előző válaszolónak igaza van, ezt csak a szemész szakorvos fogja megmondani. Az alkalmassági vizsgálatok sok helyen ingyen vannak és teljes körű vizsgálat, szóval szerintem menj el egyre. Ha szerencséd van akkor alkalmas vagy mindegyik eljárásra és akkor tényleg csak választanod kell, hogy melyik a számodra legszimpatikusabb.
2021. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!