Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan tudom eltávolítani a...

Hogyan tudom eltávolítani a foltot a szemüvegemről?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy folt a szemüvegemen, amit sehogyan se tudok eltávolítani róla. Próbáltam száraz és nedves törlőkendővel egyaránt, de semmi, mintha odaragadt volna. Tudtok valami tippet, előfordult már hasonló mással is?

Olyan gyanúm is támadt, hogy mi van, ha ez valamiféle karcolás, betörés vagy mi a fene okozta, és ki kell cserélni a lencsét. Még sose fordult ilyesmi elő, ezért érdeklődöm, mert kifejezetten idegesítő, ha rákoncentrál az ember, pont középen van.



2021. jan. 27. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez felmaródás vagy karcolás, akkor sajnos csak új lencse oldja meg a problmát
2021. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd be az optikába, ahol csináltattad, hátha tudnak segíteni. Mondjuk szerintem karc, de ne legyen igazam.
2021. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ilyen lesz a szemüvegem,semmivel nem lehet eltávolitani, mert rossz minõségü az üveg.
2021. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet ilyen védőréteg is a lencsén és lehet hogy az kopoik. talán újra be tudják vonni ilyen réteggel
2021. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vízzel szoktam lemosni és utána puha törlőkendő, de ha karc, akkor ….
2021. jan. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!