Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elkezdtem 1 éve szemüvegben...

Elkezdtem 1 éve szemüvegben befelé kancsalodni a gyengébbik szememmel. Miért? Ha egy adott dologra nézek,pl másra beszélgetés közben. De ha magam elé elnézek a semmibe, akkor rendben van a szemem, de amint pl nézek valakire vagy olyan a fényviszony.

Figyelt kérdés

Szóval nem alapjáraton kancsalodok be, hanem, amikor pl összenézek valakivel vagy talán akkor is, ha olyan a fényviszony néha. Próbál befelé fordulni vagy csak úgy érzem. Mert lefényképeztem, nem volt valamiért látható, de érzem, hogy kancsalodna.


Fél dioptriával eltérhet a szemüvegem és egyszer leesett és csak kicsit is, de ferde. Ezzel kihez forduljak? Egy optikusnál új szemüveget kéne vegyek és talán ott meg vizsgálhatják. Vagy konkrét szemészorvoshoz kéne menni?



2021. febr. 1. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Optikushoz menj először
2021. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!