Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol kaphatnék ?

Hol kaphatnék ?

Figyelt kérdés
Miskolciakhoz szól elsősorban a kérdés. 21 éves vagyok soha éltemben nem volt probléma a szememmel de féléve már észrevettem hogy homályos távolra, tévét se látom.Elmentem egy optikába ahol fizetnem kellett volna 10.000 ft plussz 50-60.000 szemüveg csináltatással együtt , ehelyett inkább megnézték hogy egyáltalán kell e szemüveg ingyen és -1.5 a szemem de kontaktlencsét nem kaphatok valamiért náluk . Húgomnak ugyan ez a problémája volt pesten ő pár nap után már kapott kontaktlencsét . Hova tudok elmenni miskolcon olyan helyre ahol kaphatok szemüveg nélkül kontakt lencsét?

2021. febr. 25. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kellett volna 10000-et fizetned, és azt sem, hogy vizsgálat nélkül hogyan akartak volna szemüveget adni. Na mindegy, menj el egy Vision expressbe vagy Ofotértbe. Ott megvizsgálnak megint (kontaktlencséhez más adatok kellenek mint szemüveghez) ingyenesen (ha náluk is rendeled meg a lencséket). Általában pár hét mire megjön a kontaktlencse, javaslom a havi cseréset.
2021. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. márc. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!