Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pár nap óta állandóan ég...

Pár nap óta állandóan ég mindkét szemem. Nem piros, nem viszket, nem könnyezik, de úgy érzem mintha egyre romlana a látás élességem is. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pár napja megállás nélkül ég és fáj a szemem, akkor is ha lecsukom. Kívülről nem piros, nem váladékozik, sem árpa vagy egyéb gond nincs, teljesen épnek tűnik. Sokat használok számítógépet az online okatatás miatt, viszont ez sok éve hasonlóképp van, mégse volt ilyen panaszom. Szemészetre időpontot csak több mint egy hét múlvára kaptam, addig Starazolin szemcseppet csöpögtetek de nem érzek nagy változást. Valakinek tapasztalat? Néha olyan mintha kevésbé élesen is látnék ami elég ijesztő. Ugye ez nem okozhat komoly látásvesztést addig amíg nem jutok el orvoshoz? Esetleg van itt valaki, akinek koronavírus okozott ilyesmi panaszt, vagy bármi más betegség? Egy hónapja féloldali arcideg bénulást állapítottak meg nálam, viszont a szemem abban oly módon nem volt érintett hogy ne tudnám lecsukni, így nem hiszem hogy ezzel van kapcsolatban. A fejem és a fülem is fáj hetek óta, de ez a szem tünet új. Netán lehet ez annak a jele is hogy szemüveg kéne? Esetleg van tapasztalata bárkinek szemészeti sürgősségiről, hogy hova lehetne menni vele ha romlik jövőhétig? Köszi előre a válaszokat:)!

2021. márc. 2. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

'A fejem és a fülem is fáj hetek óta, de ez a szem tünet új.'

Hát én ezt az orvos dolgot picit megsürgetném.

2021. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vizsgálnak ezzel jó ideje, csak épp semmit nem találnak. 3 fül-orr gégész is látott már, minden leletem negatív. Az arcidegbénulás okoz elvileg fül és fej fájást, ennyit mondtak... most kifejezetten a szem tünet érdekelne, köszi!
2021. márc. 2. 00:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett veled?
2022. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!