Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Alacsony cilinder értékkel...

Alacsony cilinder értékkel érdemes szemüveget csináltatni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat faj a fejem, a munkam miatt sokat ülök monitor elott ezert altalaban delutanra mindig megfajdul a fejem. Céges szuresen azt mondtak 0.25 os cilinderes a szemem, dipotriaval nincs gond. Erre erdemes szemuveget csinaltatni? Azt is hallottam, hogy ha elkezdek szemuveget hordani csak rosszabb lesz. :(

2021. márc. 2. 23:52
 1/3 anonim válasza:
Optikusok szerint meg korrigálni kell minden eltérést. Én azt olvastam, hogy a "jó szemüveg" nem rontja a látást. A szem szerintem az erőltetéstől romlik.
2021. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megfájdul a fejed, szerintem érdemes megpróbálni. Ez egy tipikus tünete annak, hogy erőlteted a szemed, és ez okozhat fejfájást.
2021. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fáj a fejed, az már azt jelzi, hogy erőlteted a szemed, ami meg ronthatja a látást.

Alapból a 0,25 cilinder még nem szokott problémát okozni, de nálad valószínűleg ez okozza a fejfájást.

2021. márc. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!