Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsével nem látok...

Kontaktlencsével nem látok élesen, hiába jó a dioptriája?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre az utóbbi hetekben, hogy nem látok jól a kontaktlencsével, és ez elég hirtelen történt, mert előtte meg semmi problémám nem volt vele, teljesen jól láttam vele.

Ezzel szemben a szemüvegemmel teljesen ugyanúgy látok, mint korábban, és a dioptriamérésen sem láttak változást. Mégis, ha kontaktlencse van bent valahogy minden elmosódottabb. Bontottam fel új lencsét, és ugyanezt tapasztaltam, sőt, egy másik típusú kontaktlencsét is kipróbáltam, és azzal is ez volt. 12 éve hordok kontaktlencsét, elképzelhető, hogy már "nem bírja" tovább a szemem? A szemész azt mondta, hogy egyelőre nem lát erre utaló jelet, de nem tudok már mire gondolni. Mással is volt így? Mi volt a probléma? Köszönöm!



2021. márc. 4. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Használj szemcseppet.
2021. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!