Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akiknek van Dial Vision...

Akiknek van Dial Vision állítható dioptriás szemüvegük, írjatok: milyen? Érdemes megvenni? Amiket Magyarországon árusítanak, azok milyen minőségűek? Tapasztalatok jöhetnek! Van ezekre garancia?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Fókusztávolság??? Kicsit oda kellett volna figyelni 7. osztályban a fizikán, akkor nem dölnél be ilyen szarok ak
2021. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel semmit nem mondtál és nem is ez volt a kérdés. Tapasztalatok érdekelnek, nem kitaláció.
2021. márc. 7. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Kamu!

Ezeket az értékeléseket olvasd el:

[link]


12 vásárlóból 12 azt írja, hogy használhatatlan a termék, ráadásul nincs se cím, se telefonszám, semmi kontakt, hogy hova lehetne visszaküldeni vagy a pénzt visszakérni.

Ne dőlj be neki te is, csak pénzkidobás lenne.

2021. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!
2021. márc. 10. 09:14
 5/8 anonim válasza:
100%
Hát nekem van, de úgy sz@r, ahogy van. Lötyögős szemüveg csoda. Két jól kialakított lencsét lehet egymáson tologatni, ami hol plusszos lesz, hol minuszos. Az alapelv jó, de egy szemüvegnek stabilnak kell lenni. Ez ... nem az. Hiányzik a német precizitás. Középen egy kis köralakban lehet a változást "észlelni", amit be állítassz, dehát abszolút nem tartja a beállítást a lötyögősség miatt. A perifériás részeket teljes homály fedi, kínlódás vele valamit is látni. Rettenetes, isten ments venni belőle. A reklám bőven túllő a célon.
2021. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egy ismerősöm fontolgatta, hogy vesz, de nem vette meg. A #3. Hozzászóló adott egy linket, ott voltak vélemények és az alapján nem vette meg.

Köszönöm szépen, hogy írtál. Azért még annyit írhatnál, hogy egy 10-es skálán hány pontot adnál a szemüvegre.

2021. okt. 16. 16:19
 7/8 anonim válasza:
100%

Tisztelt kérdezők

hogy ne essen senki ebbe a hibába

megvettem , egy kidobni való sz@r . a kukába való mivel olcsón vettem és nekem kéne finanszírozni a visszaküldést így az sem éri meg ha drágán vetted 4000 forint felett akkor csak pénz vissza . mindegyik egy haszontalan vacak

jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
febr. 4. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!