Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érdemes lenne szemészethez...

Érdemes lenne szemészethez menni, ha ilyeneket tapasztalok?

Figyelt kérdés

Általános iskola óta szemüveges vagyok és eddig nem volt gond a látásommal.(-3,25 és -3,50)

Viszont egy ideje elkezdtem látni egyre több üvegtesti homályt ami eddig nem zavart sőt megszoktam de egyre több van manapság és ehhez társulnak ilyen néha felvillanó halvány fekete kör foltok meg kisebb villanások. Főleg mikor oldalra nézek vagy fordulok gyorsan néha de lassan is akkor mostanában mindig látom ezt a fekete felvillanó foltot középen pont ahogy oldalra nézek de amúgy nincs ott csak amikor elfordulok vagy oldalra nézek. Néha van, hogy amúgy is vannak ilyen megjelenő halvány fekete foltok a látóteremben. Ez a folt amit látok ha elnézek kb mint egy 5 forintos méretű és váltakoznak néha. Kicsit kezd aggasztani, mert csak nem normális amúgy is felvillanni ilyen fekete foltot középen. Sztk-ban mennyire szoktak odafigyelni a betegre és kiszúrni valamit ha épp probléma lenne a szemmel? Mennyire figyelmesek? Mellesleg ezek a dolgok amiket írtam, mire utalhatnak? 23l



2021. márc. 11. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképp. Amúgy nekem is sok van, én is elmentem szemészhez, megnézte aztán annyit mondott, hogy majd hozzászokom és hogy neki 20 éves kora óta van. Hát mondom kösz...de mondjuk tényleg hozzászoktam, már nem figyelem folyton, viszont azért nagyon világos háttérnél zavar. A laptop fényét is mindig le kell vennem, mert zavar. Szóval menj el azért mindenképp, ilyenkor ha sok jön ki hirtelen akkor érdemes elmenni és akkor legalább megnyugszol.
2021. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1.Köszönöm a válaszod.:)

Mindenképp elmegyek akkor, mert nem csak üvegtesti homályokat látok hanem amiket írtam foltokat és korábban nem tapasztaltam ilyesmit.

2021. márc. 11. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!