Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtengelyferdülést korrigáló...

Szemtengelyferdülést korrigáló műtét kb meddig tart?

Figyelt kérdés

Illetve még az érdekelne, hogy mennyire veszélyes az altatás, hogy esetleg nem ébredek fel?:/

Sminket lehet viselni közben, vagy teljesen tisztának kell lennie az arcomnak?


2021. ápr. 5. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól emlékszem, maximum fél óra. Az arcnak tisztának kell lennie, nem értem, hogy egy műtét közben miért akarsz sminket viselni... az altatással semmi gond nem lesz, minimális kockázata van - mint minden beavatkozásnak-, előtte elbeszélget veled az altatóorvos.
2021. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Csak a szemöldököm mindig meg van rajzolva, más smink nem lenne rajtam:D

Ahh, viszont az altatástól nagyon félek:( pedig muszáj megműteni a szemeimet, mert iszonyat csúnyák

2021. ápr. 5. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért pont az altatásoktól retteg a többség és nem magától a beavatkozástól, pedig az indokoltabb lenne. Itt egyiktől sem kell félned. Ez egy tervezett műtét, úgyhogy az altatóorvos is alaposan fel tud rá készülni. Altatás előtt belgyógyászati vizsgálat, vérkép, beszélgetés... van.
2021. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Igazából úgy vagyok vele, hogy ennél jobban már nem tudják elrontani a szemem:D másodjára lesz műtve, mert egyszerűen a 14 év szemüveg hordás konkrétan semmit nem segített, az első műtétem szintén semmit nem ért, szóval ebben bízok nagyon. Ennél csúnyábbak már nem lehetnek a szemeim:D össze vissza állnak és ez totál elrondít.. Az altatástól meg mindig is féltem:/ mi van ha nem kelek fel többet? Újra élesztenének?:/
2021. ápr. 5. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél óra, semmi smink nem lehet rajtad.
2021. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és az igaz, hogy meztelenül kell lenni a kórházi ruha alatt?:D

Meg ott letisztítják valamivel az arcom?

2021. ápr. 5. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tisztítják le az arcodat. Én pizsamában voltam.
2021. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!