Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

1 éve van jogositványom

Amiota meglett csak párszor vezettem mert a szüleimnek az autóját nem mindig van/volt lehetőségem vezetni és hosszabb távon nem is vezettem. Felfedeztem hogy a tv homályos nekem ,ezért elmentem egy látás vizsgálatra a gép -1,5 mutatott ezzel még el lehet vezetni? A szüleim azt mondták nem tudok vezetni és erre fogom (igazábol ez még sose derült ki hogy tudok e vagy nem ők beszélik belém) ja és hogy a nagyapáimnak is rossz a szeme és nem hordanak szemüveget. Mi elott valaki mondaná vegyek szemüveget jelen pillanat nem engedhetem meg magamnak. Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?



2021. ápr. 8. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szemésztől kellene megkérdezi. Nekem -0.5 és -1.0. Én erre is csináltattam szemüveget, de a jogosítványt korlátozás nélkül kaptam meg.
2021. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugyan igy voltam en is
2021. ápr. 8. 18:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!