Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem mozgás, periférikus...

Szem mozgás, periférikus látás fejlesztése? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudtam, hogy melyik kategóriába írjam ki ezt a kérdést, ezért ide tettem, azonban nem szemproblémáról van szó.


Már egy ideje benne vagyok a szimulátor versenyzésben, és mostanság jutottam el arra a szintre, amikor sokat számít, hogy hova nézek, mikor és milyen gyorsan. Ezalatt azt értem, hogy meg kéne tanulnom gyors szemmozgásokat végezni és javítani a periférikus látásomat. Vannak erre valami féle technikák, gyakorlatok?


Itt van rá egy példa, ezt szeretném valahogy elérni 8:53-tól:


https://www.youtube.com/watch?v=NnkuQ47v8d8


Remélem tudtok segíteni, köszönöm!



2021. ápr. 12. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy mit szeretnél. Nem tudsz gyorsan átnézni máshová?
2021. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igen, csak szeretném még gyorsabban. Egy ilyen szemmozgás követő kamerás felvételen láttam, hogy a versenyzőknek elég 0,01 mp, hogy belenézzenek a tükörbe. Ha nem is ennyire, de valami hasonló sebességgel szeretném én is, és hogy gyorsabban tudjam pásztázni az íveket.
2021. ápr. 13. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!