Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szivárványhártya-gyulladása...

Anonymus75 kérdése:

Szivárványhártya-gyulladása tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Minden érdekel róla. A lányomnak éppen most van ez a gyulladás és nem sok mindent találtam róla. Ill. a végleteket. Az aggaszt a legjobban, hogy visszatérhet a gyulladás és károsodhat a látás, hályogok, ödémák...Tényleg minden érdekel róla, kinek meddig tartott, mit kapott rá, visszatért-e, lett-e további probléma.

2021. ápr. 12. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott van a törpe a vödör arannyal?
2021. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a lanyoddal? Nekem február óta nem múlik el. Néha jó, semmi bajom, aztán újra, pedig folyamatosan kezelés alatt állok.
2021. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Most vettem észre csak a kérdésed. Elmúlt már neki, de nagyon sokáig kellett különböző szemcseppeket használnia és hetente 2-szer kellett menni a szemészetre. A fájdalom úgy 2 hétig tarott neki, legrosszabb az első héten volt, sírt, annyira fájt neki. Utána már jól látott, fokozatosan javult, de ugye a szemészeten mondták meg mindig, hogy mi a helyzet a szemével. Egy kisebb részen le volt tapadva az írisz, hát ez ijesztő volt, mert a letapadás nagyon nem jó. De aztán végül elmúlt neki, az egész úgy 3 hónapig tartott. Remélejük, hogy nem fog neki újra begyulladni! Gondolom góckutatásra elküldtek téged is? Nem találtak semmit?
2021. okt. 6. 17:11
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Hogy alakul nálatok a betegseg? Tudott orvos okosat mondani? Talaltak gocot? En is ujra ebben vagyok es kezdek nagyon magam ala kerülni miatta...

2023. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Semmi nem volt a lányomnál, neki szinte 100%, hogy a kontaktlencse helytelen használata miatt volt a gyulladás és azóta hála Istennek nem is volt neki újra. Sajnálom, hogy neked is ez van, borzasztó dolog. Igazából mi el sem jutottunk a vizsgálatokig, mert addigra elmúlt neki. Laborja jó volt, fogai is rendben vannak. Nagyjából eddig jutottunk. Mikor kijött ez a dolog rajta, ügyeletre kellett menni, kétszer is, annyira fájt neki és ott másodjára adtak neki egy speciális szemcseppet. És volt még krém meg még cseppek, atom pontosan kellett csepegtetni. És orvoshoz jártunk hetente kétszer és még a kórházi ügyeletre is vissza kellett menni rendszeresen! Szóval elég húzós volt. Remélem azóta jobban van a szemed és te is! Írj, hogy hogy alakult!
2023. aug. 3. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!