Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kell külön elmennem az optikáb...

Kell külön elmennem az optikába ha kontaktlencsét akarok?

Figyelt kérdés
Van szemüvegem, tudom mekkora dioptriás, eddig sosem volt kontaktlencsém, simán megrendelhetem netről, házhozszállítással?
2021. ápr. 15. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha elmész, mert a szemüveg és a kontaktlencse dioptriája nem feltétlenül egyezik meg (legalábbis nekem különbözik, a szemüvegem már kezd gyenge lenni, de kontaktlencséhez még így is kisebb dioptriát írtak fel és mégis jobban látok vele)

Meg már csak azért is érdemes elmenni, mert ott elmondják, hogy hogy kell betenni és kivenni és megnézik, hogy biztos jó-e, és ha esetleg valami próbléma lenne, tudnak segíteni.

2021. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a kettő között több mint 1 dioptria van. Ráadásul az sem biztos hogy amit rendelnél, komfortos lenne e a szemednek. Elég sok márka van.
2021. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!