Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem bírja a szemem a fényt..?

Nem bírja a szemem a fényt..?

Figyelt kérdés
Mikor ki megyek a házból mindig hunyorítok a szememmel.. Nem tudom nem bírja a szemem a fényt vagy mi van, hogyan tudnám a szemem hozzá szoktatni a fényhez? Mert még könnyezik is (bent nem, csak ha ki megyek)

2021. máj. 8. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eddig három szemész orvosnál voltam (magán), mindegyik ezt mondta:

Sehogy. A fényérzékenységre a napszemüveg a megoldás.

2021. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A bátyámnak is ez a problémája. Napszemüveget hord, amíg be nem sötétedik, vagy nem erősen borul be az ég.
2021. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Bizonyára több oka is van, nekem a zöldhályog /glaukóma/ miatt van. Vannak gyógyszerek amiket nem lehet bevenni ha valaki fényre megy és talán még egy ok, üvegházhatás. Erős napfény!

Szemünk védelme érdekében tennünk kell, de sajnos számtalan betegség veszélyezteti az életünket, lásd járványok.

Az emberiség nem tud megküzdeni vele! A jó hír az, hogy a Biblia feltárja, a Teremtő közbe fog avatkozni!

2021. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!