Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse folyadék. Melyiket?

Kontaktlencse folyadék. Melyiket?

Figyelt kérdés

Az optikában a lelkemre kötötték, hogy soha ne vegyek pl. DM-es folyadékot mert tönkreteszi, homályosabb lesz a felülete.

Sehol nem láttam még ilyen véleményt és az az érzésem, hogy a csak a drágábbat akarják eladni.



2021. máj. 11. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én rossmannosat vettem világ életemben. Legutóbbi lencserendelésnél adtak ajándékba egy 2000 parszaz forintos folyadékot. Semmi különbséget nem veszek észre. A magam részéről a Rossmannossal meg vagyok elégedve.
2021. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. máj. 11. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Én is a Rossmanosat használom már 5 éve, nekem bevált. Egyszer a Dm-eset vettem és az viszont nekem tényleg nem jött be, valamiért egy csomószor volt gond utána a lencsével, szúrta a szemem, pedig sosem szokta. A Mülleressel viszont nem volt bajom, de a Rossmanosat sokkal többet használtam.
2021. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Én DM-eset használok (lila színűt) és jobban bevált, mint a drágább, optikában kapható folyadékok. Sokkal több van benne, a szememet is kevésbé irritálja, mint az összes többi, amit eddig próbáltam és nem látok miatta homályosabban.
2021. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Akkor lehet, hogy tényleg azt akarják, hogy az ottani drágát vegyem inkább.

2021. máj. 11. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt van egy táblázat a kontaktlencsék és folyadékok kompatibilitásáról:


[link]

2021. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hűha, köszönöm!
2021. máj. 14. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!