Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A Szegedi szemklinika jó...

A Szegedi szemklinika jó választás lehet lézeres szemműtét elvégeztetésére?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rosszul látok, az egyik szemem 6 os, a másik 7 es. Így szemüveg nélkül semmit sem látok élesen. Szeretnék jogosítványt szerezni, viszont ahhoz szeretném élesen látni pl. az utca neveket. Hozzám legközelebb, a szegedi klinika van. Van aki ott műtette meg magát? Ha igen mik a tapasztalatok? Érdemes inkább még gyűjtenem pár évig egy másik klinikára? (Sajnos anyagilag megvan kötve a kezem) köszönöm, ha elolvastad, és a válaszokat!

2021. jún. 15. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

csak azt tudom h 25-30 éves korig ajánlott a műtét mert ekkor áll be a szem egy bizonyos dioptriára. kb. 1-2-3 évig várni kell, vizsgálni h valóvan nem változik stb.

Pesten a sasszemklinika -6 -ig műt 560 000ft. Budai klinika -12-ig 400 000ft.

Részletfizetés is van s mára nem emelhetnek, nem lehet kamat stb. tehát nem fogsz a részletfizetéssel tőbbet fizetni.

2021. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért add be a linket h melyik szegedi klinika az.
2021. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nagyon hasznos. Ezek szerint a Budai lehet a jobb választás?

Szegeden egy klinikáról tudok, ezt a linket találtam hozzá: [link]

2021. jún. 23. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez is kib@szott jónak tűnik.

Ez is egy jó klinikának tűnik. Vannak ugyanolyan gépeik s eljárásaik, mint a saszem vagy a Budai klinikának. Ha ez van hozzád közelebb akkor menj csak el, mert ez is jónak tűnik.


Majd még én is érdeklődöm felőlük.

Régebben Pécsen is nézegettem s akkor nem voltak jók. Azt is megnézem hátha fejlődtek azóta.

2021. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A saszem az én véleményem s tapasztalazom szerint azért nem jó, mert a jobb szememben találtak valamit, de nem akarták velem közölni s úgy akartak megműteni.

valamnt a neve sem tetszik, mert nagyon arra hajtanak h mindenki odamenjen, mert h a sas az jól lát stb. stb.

na meg sokat hazudoznak. nem is írhatnak fel szemüveglencsét, pedig állítólag szemorvosok.

az oldalukon sem tájékoztatják a betegeket, nehogy megijedjenek. pl vab olyan műtét ahol lehet h lézereznek, de az orvosnak kézzel akkor is a szem egy részét el fel kell hajtania, majd le kell hajtania. ami totál nem fáj csak az emberek megijednek. de jobb a tudás mint a tudatlanság.

sokan a műtét közben bepánikolnak hiszen olyat csinál a doki, amit vele előre nem közöltek.


a sasnál túlságosan úgy beszélnek az emberrel, mintha kisóvódás lenne a páciens.


stb.stb.stb.

2021. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremnek 3 éve ott csinálták meg a szemét. Feleannyiba került, mint a Sas szemnél és köszöni szépen tökéletes lett a szeme.
2021. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. júl. 9. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!