Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Belement valami a szembe de...

Belement valami a szembe de nem tudom mi mit tegyek?mi a teendő,ahogy pislogok érzem hogy ottvan valami és zavar...nem hiszem hogy valami ottvan,félek elmeni szemészetre...lehet olyan szemcsepet kapni ami ezt ki szedi?ha elmegyek a szemészetre...

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szemészet
2021. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De félek a szemészetől,ott mit csinálnak velem?nem akarom hogy nyulkáljanak a szemembe...
2021. júl. 18. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Mosd meg vízzel hátha kijön
2021. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pislogj sokat, akkor is ha zavar. Úgy fog kijönni. A piszkot is zavarja, és egyszer csak megunja 😉
2021. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csepegtess bele műkönnyet. Nekem kíméletesebb a víznél és kijön azzal is, aminek ki kell.
2021. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Műkönny jó ötlet, de ha nagyon nem akar múlni a dolog, akkor muszáj lesz szemészetre menni. Én értem, hogy nem akarsz, senki nem szeret, de muszáj. Egyszer én is elmentem ugyanilyen tünetekkel, azt hittem, valami megszúrta, és annak az utóhatása, de mondom azért nézzenek rá. Végül egy kis műanyagdarabot szedtek ki a szememből, szóval hálisten, hogy elmentem...
2021. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!