Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalsági műtét után kettős...

Kancsalsági műtét után kettős látás?

Figyelt kérdés
Nemrég volt a második kancsalsági mütétem mert kifelé kancsalítottam. Az első után nem volt kettős látásom viszont a mostaninál ezt fentáll. Holnap lesz hogy 10 napja volt a műtét és még mindig kettőt látok ha távolra nézek, közelre teljesen jó. Nagyon aggódom hogy esetleg így marad, mert nagyon idegesítő, szinte semmit nem tudok csinálni normálisan, még tvt nézni se mert kettöt látok belőle. A műtött szememen pedig homályosan látok még mindig. 3 nap múlva megyek kontrolla addig pedig tiszta ideg vagyok. Ugye nem fog így maradni? Mit lehet tenni elenne?

2021. aug. 10. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak a kontrollon tudják megmondani. Addig ne stresszeld magad.
2021. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném h maradni fog, 3 nap múlva kiderül
2021. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt, mi volt a kontrollon?
2021. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt momdták teljesen normális mivel az izmok át lettek "pakolva" ezért az agynak még meg kell tanulni hogy kell így látni mivel most más képet fogad be az agyam. Az egészbem aza szomorú hogy 2-3 hónap is lehet mire elmúlik a kettőslátás
2021. aug. 16. 10:08
 5/5 Tomxhawk válasza:
2 év után valami fejlemény?
2023. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!