Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Már 1 hete piros a jobb...

Már 1 hete piros a jobb szemem, és véres. Néha homályosan látok. Romolhat a látásom?

Figyelt kérdés

Allergodil szemcseppet iratott fel az allergológus, mert allergiás vagyok. Reggel, este be cseppentek a szemembe, és csípi. Az nélkül is csípi. A ball szemem nem piros, de a jobb szemem nagyon piros. Voltam ügyeleten, és valamilyen gyulladást mondott a doki, és azt mondta hogy arra elég ha szedem az allergodil szemcseppet.

Felhívtam a szem orvost, és kérdezte hogy hol voltam eddig miért nem jöttem hamarább. Hogy 2 hét múlva lenne időpont. De azt mondta hogy jöjjek el holnap délután.


Ha nem javul a szemem a szemcsepptől, akkor mi lehet a baj?

Látásom romolhat?


2021. aug. 24. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el holnap az orvoshoz! Nem játék.
2021. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kötő- vagy szaruhártyagyulladás lehet. Nem ront a dioptriákon, de nem ártana kezelni... Szembetegség általában nem várhat, én is inkább várok vele az államin, mert magánba mindig hetek múlva van időpont.

Az allergológus persze, hogy mindent allergiának tud be, szemorvosnak kell látnia.

2021. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi az a szaruhártyagyulladás?
2021. aug. 24. 17:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Néha homályosan látok vagy nem tisztán, nem tudom be mérni vagy hogy is mondjam.
2021. aug. 24. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!