Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét után a pár...

Lézeres szemműtét után a pár hónapos napszemüveg viselet mit takar? (Lent)

Figyelt kérdés
Csak kültéren vagy beltéren is kell viselni? (Munkahely miatt.)

2021. szept. 11. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen napig sem kellett, igaz nem is volt ilyen vakító a nap, mint mostanság. Meg azt sem tudom, milyen a munkahelyed? Talán hegesztő, v. ilyesmi?

Mindenesetre igaz az a mondás, hogy vigyázz rá akár a két szemedre....de mindenre választ kapsz az orvostól. Csak arra hallgass.

2021. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1.nek. Milyen a munkahely. Kérdező, kint vagy sokat, vagy benti, irodai munka?
2021. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Nekem 6 hónapig kellett kint, onnantól kezdve hogy látom az árnyékomat, szóval felhős időben nem kellett. 6 hónapos kontrollon mondták, hogy mivel világos a szemem, azért hordjam napsütésben továbbra is, de alapból hordtam azelőtt is, kontaktlencsésen. Bent nem kellett.
2021. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kórházban vagyok ápoló, évekig erre gyűjtöttem.
2021. szept. 11. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mesterséges fénynél is hordtam. Az jobban zavart, mint a nap.
2021. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 6 hónapig kellett hordani kint, bent nem, de amikor erősnek éreztem bent a fényt, akkor hordtam bent is, de ez változó, kinél milyen. Én ajánlom, ha alkalmas vagy, óriási minőségi javulás és az önbizalmat is megerősíti a jobb látás.

Van drágább, aminél kevesebb ideig kell a napszemüveg, ez attól függ, melyik eljárással kezelnek. A legolcsóbb típust, amikor nem csak a lézer dolgozik, nem ajánlom, egy ismerősöm kifogott egy fáradt orvost, és belevágtak a szemébe, ha már belekezdesz, csak lézer, kisebb a kockázat.

2021. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!