Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Sasszemklinikán ha az alkalmas...

Sasszemklinikán ha az alkalmasságin átmegyek, utána el is végzik a műtétet, vagy arra új időpontot adnak?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Na szerinted?

Az alkalmassági kerül 15.000 forintba (de lehet hogy most ingyenes), a műtét pedig szemenként legalább 120.000 forint, akkor ha te kifizeted azt a 15.000 forintot (vagy éppen semmit) akkor szerinted megcsinálják a műtétet?

Na mit gondolsz???

2021. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi köze a kettőnek egymáshoz? Lehet, hogy bizonyos napokon csak vizsgálat van, más napokon műtét… Tapasztalatokat kérdeztem, nem arrogáns fröcsögést.

Köszi…

2021. szept. 12. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Húha, valaki nem tud olvasni.. :D

Nem aznap műtenek meg, ha kifizeted akkor sem! Nemcsak te vársz műtétre, van egy sor és előtte teendőd is van, de majd tájékoztatnak!

2021. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teljesen normálisan kérdeztem valamit, te meg itt tahóskodsz. Elmész a k. anyádba, f@szfej…
2021. szept. 12. 12:38
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de nekem nincs közöm az 1. hozzászólóhoz. Leírtam, hogy mit kell tudni. A tahó itt max.te vagy és ezek szerint nyugodtan kiröhöghetlek téged is, mert ugyanúgy nem tudsz olvasni, mint aki válaszolt trollkodva..
2021. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg teljesen jogos a kérdés, mert az alkalmassági kb 2 óra, a műtét meg pár perc/szem. Nem kell rögtön kioktatni…
2021. szept. 12. 12:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam, hogy az sem kizárt hogy úgy adnak időpontot alkalmasságira, amikor együlésben műtétre is van hely/idő.
2021. szept. 12. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Tisztelt Kérdező!

Ön 2021. Szept. 12 -én, Vasárnap, 12:22 -kor feltett egy kérdést a gyakorikerdesek.hu nevezetű weboldalon, melyben arra kíváncsi, hogy ha a sasszemklinikán átmegy az alkalmasságin, akkor azonnal el is végzik a műtétet, vagy új időpontot adnak.

Mivel nem volt számára kellőképpen kielégítő az előttem lévő két válasz, ezért szeretnék én is hozzátenni valamit:

Nem, nem végzik el a műtétet aznap, mivel ön előtt is vannak még emberek akik erre várnak, helyette kap egy időpontot.

Remélem tudtam segíteni, illetve szeretném megkérni, hogy ha nem az van amit ön akar, akkor ne kezdjen el azonnal hisztizni.

További szép napot!

2021. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom a Sasszem Klinika GYIK oldalát, mert ott találod a választ, de bemásolom neked:


[link]


"A vizsgálatot követően mennyi idő múlva lehet elvégezni a kezelést?

A vizsgálatot követő 24-48 órán belül múlik el a pupillatágító hatása. A lézeres beavatkozást csak ezt követően lehet biztonsággal elvégezni. Femto műtétnél az alkalmassági vizsgálat 3 hónapig, PRK műtétnél 6 hónapig érvényes."


Ezen kívül várólista van, meg persze a te időbeosztásodtól is függ, mikor lehet alkalmas határidőn belül.

2021. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!