Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Csináltatot valaki már Lézeres...

Csináltatot valaki már Lézeres Szemműtétet?Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz az egyik szemem,és már nem segít a szemüveg.

A műtéttel lehetne korrigálni,de félek tőle.

Valakinek van tapasztalata róla? Hogy mennyire fáj,és milyen lett utána?


2021. okt. 2. 21:10
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Novemberben lesz egy éve. -3,75 dioptriám volt plusz cilinder. Most 125%-os a látásom. Maga a műtét nem fáj, utána kb. 4-5 napig olyan volt, mintha folyamatosan hagymát pucolnának előttem.
2021. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Áh az szuper lesz,főleg,hogy kék a szemem,és elég érzékeny. Nem tudom ez számít-e.. az egyik szemem teljesen jó,a másik pedig már -3 mas. Nagyon rosszúl látok leve,és folyton fáj a szemem meg a fejem miatta..Mondták a szemészeten,hogy ezen már nem segít a szemüveg,mert túl magy lesz az eltérés a 2 szemem közt.


Hol lehet ilyen műtétet csinálni?

2021. okt. 3. 18:23
 3/3 Metionin ***** válasza:
Én a Sasszem klinikán csináltattam Budapesten. Nekem is kék a szemem amúgy, alapból elég érzékeny, szóval nem rökönyödtem meg a 6 hónapig tartó napszemüveg viselésen sem, alapból hordanom kellett előtte is. Amúgy átérzem, nekem a dioptriám ugyanolyan volt a két szememen de a cilinder az egyiken 3x annyi mint a másikon...nem tudtak olyan szemüveget csinálni, amivel rendesen látnék. Ha 1-2 éve nem romlott már a szemed, akkor érdemes elmenni alkalmasságira, az ingyen van és semmire nem kötelez.
2021. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!