Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 4-5 napja kezdődött. Ha...

4-5 napja kezdődött. Ha letakarom a bal szemem néha messzebbre homályosabban látok. Van, hogy viszketnek szemeim és néha a semmiből elkezdenek könnyezni. Ha pedig a számítógépet nézem, vagy a tv-t. Van, hogy pár perc után bekönnyezik a szemem?

Figyelt kérdés
Illetve, olyankor nem bírom egyszerűen nézni tovább, viszket, könnyezik mintha zsibbadna néha mintha vibrálna. Bal szememben egy nagy véres “csík” van. Szemcseppet próbáltam valamiért viszont égeti a szemem (de csak a balt) Szemészetre pedig csak 2 hónappal későbbre kaptam időpontot. Mitől lehet ez? Ha letakarom egyik másik szemem, látok messzebbre is. Még a ballal is csak néha az apró távoli részletek elmosódnak.

2021. nov. 19. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
És miért gyakorizol szemész helyett?!
2021. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már kértem időpontot csak sokára kaptam, addig ha fejre állok se tudok előbb menni. Magánba is kértem de oda is legkorábban 3 hét. Addig gondoltam körbekérdezek itt hátha valakinek volt hasonló.
2021. nov. 19. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy cilinderes szemed van?
2021. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy az micsoda? Illetve manapság nem tudom teljesen kinyitni a szemem mert olyankor bekönnyezek, mindig minimálisan hunyorítanom kell.
2021. nov. 20. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!