Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse első napon ez...

Kontaktlencse első napon ez normális?

Figyelt kérdés
18 éve vagyok szemüveges és kontaktlencsére váltottam .Múlthéten megvizsgált az orvos és a mai nap voltam betanuláson,ami fél óra alatt sikerült is.11-kor bekerült a szemembe és mentem az utamra,kb fél óráig émelyegtem,aztán elmúlt.Az optikában mondta a nő,hogy idő mire megszokom.Első nap 4 órát javasolt(vagy ameddig bírom),de mennem kellett kocsival a világ végére,szóval bent hagytam.Este 7-kor vettem ki és már minden bajom volt,mintha egy szempilla lett volna a szememben,közelre nem látok vele jól(homályos).Ez a diszkomfort érzet és a homályos látás közelre "normális" jelenség?Egyébként közelre jól látok szemüveg nélkül, cilinderes a lencse és havi.Jővőhéten megyek vissza az orvoshoz vizsgálatra és ha nem jó,akkor váltás lesz vagy ha nem bírja a szemem,akkor marad a szemüveg.

2021. dec. 2. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem normális, nem jó nejed ez a lencse
2021. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!