Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét nehezen tudtam...

Kontaktlencsét nehezen tudtam kivenni? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan 2 hónapja kontaktlencsés vagyok, imádom, soha nem volt vele semmi bajom. Higiéniára nagyon figyelek, naponta 10-12 óránál tovább sose hordom, és egész hétvégén lencsementes napokat tartok. ( Sokszor pénteken is ) Ezt nem tudom minek írtam most le egyébként, na mindegy, a lényeg, hogy megvagyok vele teljesen elégedve.

Most jött meg az új, teljesen bontatlan lencsém, 25-én azt tettem be a szemembe, minden jó volt, de aznap este nagyon nehezen tudtam kiszedni. A bal szememből ugyan hamarabb kijött, de a jobb szememmel sokat kellett szenvednem. Mindig is kicsit nehezebben tudom még abból kivenni, de holnap megyek korcsolyázni, és mindenképp lencsét akarok berakni. Kicsit félek, hogy megint ez fog történni! Ez amúgy normális? Ilyenkor mi a jól bevált teknika? Előre is köszi a válaszokat! <3



#szem #optika #technika #lencse #kontatktlencse #kontaktlencsekivétel
2021. dec. 27. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, hát igazából nekem az segít mindig, hogy az ujjam hegyét nagyon benedvesítem a kontaktlencse folyadékkal (gyakorlatilag egy cseppet rakok az ujjamra) és abba tök jól "beleragad" a kontaktlencse valahogy. Legalábbis sokkal jobban kijön így, mint száraz ujjbeggyel.
2021. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!