Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Húsz percig tartó villogó...

Húsz percig tartó villogó villámjel alakzat a látótérben milyen szembetegség/agybetegség előjele lehet?

Figyelt kérdés
Először 63 évesen, másodszor most 69 évesen találkoztam ezzel a tünettel. Kb. húsz percig tartott, majd feloszlott. Nagyon megijedtem, mert a zöldhályogra is gondoltam. A szürkehályoggal kapcsolatos katarakta foltjaim már 50 éves korom óta ott vannak. Nem hinném, hogy azzal kapcsolatosak ezek a tünetek is.

#szürkehályog #zöldhályog #öregkori_szembetegségek
2022. febr. 20. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomás probléma, aurás migrén fejfájás nélkül, érszűkület. Háziorvos meg tudja mondani, hogy hova kell először fordulni ezzel a panasszal.
2022. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Időjárási frontok hirtelen változásánál gyakori.
2022. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen aurás migrénre utal, én is megijedtem, mikor először ilyenem volt. Ilyenkor le kell feküdni egy sötét, zajmentes szobába, ha van rá lehetőségünk, és jó, ha beveszünk egy fájdalomcsillapítót.
2022. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!