Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látásvizsgálat a szemüvegek.hu...

Látásvizsgálat a szemüvegek.hu-n esetleg ofotértben? Mennyibe kerül csak a látásvizsgálat?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Optikusnál csináltattam, 5000 Ft volt. Ha vettem volna új szemüveget - de végül nem kellett -, ezt beszámították volna az új árába.
2022. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
MInden egyéb állami szemészeten pedig be kell jelentkezni és beutaló nélkül fogadnak előre egyeztetett időpontban. 1 hónap jelenleg a legtöbb helyen a legközelebbi időpont de ingyenes :). Ha üzletben csináltatod akkor ingyenes ha vásárolsz utána kontaktlencsét vagy szemüveget. Kontaktlencsét csak akkor adnak ha már van szemüveged.
2022. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5000. Ha veszel is szemüveget, levonják az árából.
2022. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én,bementem az ofotérbe és rögtön megvizsgálták a szemem,de csak a betü látást.Ha,valami elváltozás van a szemben akkor azzal ők nemfiglalkoznak,csak a szemészeten.Tudom,mert velem így volt.45000-et fizettem ha jól emlkszem.Reklámozták eggyet fizetek hármat kapok,szemüveget,de csak eggyett kaptam.A vizsgálat után kb kéthét mire kész lett a szemüvegem.Hát,így sem sokkal ólcsobb...Távollátó vagyok és bibi van a szememmel.A szemüveg meg van,de készülök a szemészetre menni majd a bibi miatt sajnos:(
2022. ápr. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja előzöleg nemírtam meg,hogy ebben a 45000-ben minden benne volt...vizsgálat,szemüveg
2022. ápr. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja és előtte,nemvolt szemüvegem.
2022. ápr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ofotértnál nekem is rossz tapasztalatom van. Nem végeznek szép munkát sokszor a szemüvegkészítésnél sem.
2022. ápr. 8. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!