Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért puffad fel a szemem...

Miért puffad fel a szemem minden reggelre durva módon?

Figyelt kérdés

Egeszsegesen etkezek, napi egy palack vizet megiszok, nem fogyasztok alkoholt, napi 7-9 órát alszom, nem vagyok érzékeny szemű


Szempillaspiralbol rimmel londonosat hasznalok ami érzékeny szemüeknek készül és minden este alaposan lemosom



2022. márc. 19. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi 1 palack víz KEVÉS.


Napi 1,5 - 3 liter, életmódtól, évszaktól függően.


Nem tudom lehet-e összefüggés, ki kellene próbálni.


Egyébként a püffedés miatt inkább a hőmérsékletre gyanakodnék, nincs túl meleg?


20 C° körül lenne jó éjszaka

2022. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs túl meleg, és elvileg semmire nem vagyok allergias, semmi nem valtozott az eletmodomban 2 napja mikor ez az egesz elkezdodott
2022. márc. 19. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, nem is fontos tudnom de ennek alapján a vesédre is gondolnék. (eleget ürítesz - e, ebben változott - e valami és rápillantanék a WC-ben hogy milyen színű, nem zavaros-e)


De azért inkább menj el a háziorvosodhoz!

2022. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg nem kéne hogy baja legyen hisz semmi más tünetem nincs. Nemreg voltam vervetelen ott is minden rendben volt
2022. márc. 19. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!