Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tapasztalata az online szemüve...

Tapasztalata az online szemüveg készítésről?

Figyelt kérdés
Voltam szemészeten, újra megvizsgálták a szememet, új szemüveget kellene csináltatnom, de már vagy 20 optikát végigjártam, de egyikben sem találtam hasonló szemüvegkeretet napszemüveges előtéttel, pedig ehhez a stílushoz, és a napszemüveges előtéthez ragaszkodnék. Viszont online ugyan azt a márkájú szemüvegkeretet, nagyon hasonló stílusban, napszemüveg előtéttel egy online áruházban találtam, ahol meg is csinálnák hozzá a lencsét. Erre irányulna a kérdésem, hogy el merjem e készíttetni így a szemüveget, klinikai szemészeti papíromat elküldöm, és az alapján megcsinálják.

2022. márc. 28. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly rendeltem webáruházból szemüveget, nincs vele semmi gond, legközelebb is ezt a megoldást fogom választani. Minden műhelyben ugyanolyan eszközökkel dolgoznak, ugyanazon adatok alapján csiszolják be a lencséket, ez teljesen független attól, hogy személyesen vagy online adod-e le a rendelést.
2022. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több szemüveget is rendeltem már így,teljesen működik nálam. Inkább a keret méretére ügyelj, azon nem nagyon lehet utána változtatni ha mondjuk a szélessége nem jó vagy a szárhossz.
2022. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!