Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Más is lát ilyen furcsa dolgokat?

Bubachangh kérdése:

Más is lát ilyen furcsa dolgokat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre kb 5 éve egy Win. jelszó változtatáskor (ctrl+alt+del), hogy a megjelenő kék háttéren, amikor pislogok rengetek ér rajzolata látszik pár tized másodpecre mindkét szememnél. Más színű háttér előtt nem látom az ereket. Ha sűrűn pislogok, akkor szinte folyamatosan látom az erezettséget. Ez normális?


Illetve kb. egy hete azt is észrevettem, hogy a bal szememben, ugyancsak pislogáskor, egy sötét, kb 2mm-res folt is megjelenik, de az is ugyanúgy eltűnik pár pillanat múlva. Ez általában akkor jelenik meg, ha sötétből világosabb helyre megyek.

Az erezettség, csak kék háttérnél látszik, ott viszont a folt sokkal kontrasztosabb. Szemész nem lát semmit. Esetleg A vitamin hiány? Vagy a covid (egy hónapja voltam covid-os) miatti több hetes köhögés miatt bevérezhetett a szemem? Esetleg agydaganat? Nyitott és csukott szemmel nem látom. Illetve látótér kiesésem sincs. Vajon mi lehet? Köszönöm előre is!



2022. ápr. 2. 21:04
 1/2 Anonymus12356534 ***** válasza:
100%

Nyugi van ez teljesen normális és nem utal semmi komoly egészség ügyi problémára.

Valószínű a vitamin hiány.

2022. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattál! :)
2022. ápr. 2. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!