Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik optikában lehet napi...

Valaki200214 kérdése:

Melyik optikában lehet napi kontaktlencsét venni és mennyiért?

Figyelt kérdés

Voltam már szemvizsgálaton (-3.0 mindkettő) és nekem csak egy napra kéne egy pár napi lencse, mert olyan programom lesz, amihez nem előnyös a szemüveg (labdajáték közben megsérülhet). Gondolom egy párat nem lehet venni, de ha mondjuk 10 db napi lencséről van szó, már az is jó lenne.

Csak eddig az optikákban azt láttam, hogy 3 hónaposnál kezdődnek.



2022. ápr. 6. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szinte az összesben, csak meg kell várnod a megrendelési időt.

Ha jól rémlik, amikor én szóltam akkor elöszőr is proba lencsét adtak, mert én havit szoktam viselni. Az 5 napos volt, ergo 5db napi lencsét kaptam. De ha jól rémlik van három napos is és egy hetes is.

Volt már kontaktlencséd előtte? Mert ha nem akkor betanítás nélkül nem biztos, hogy oda fogják adni.

2022. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan helyre menj, ahol van optometrista szakember, és meg tud vizsgálni... Ő tudja eldönteni, hogy milyen típusú lencse való neked, vagy nem.....
2022. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem igazán tudok róla hogy lenne ilyen kiszerelés. 30-90 darabosak általában ezek. Próbalencsékből van 10db-os, de az nem megvásárolható, azt vizsgálat után adják.
2022. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
optilen.hu -t őszintén tudom ajánlani, én mindig náluk veszem a szemészeti kellékeket
2022. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!