Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok fénylő pontokat...

Miért látok fénylő pontokat és úszókat?

Figyelt kérdés
Az úszók annyira nem zavarnak hisz tudom természetes jelenség és kb minden második embernek van de a szemem sarkában szoktam látni “csillagokat” felcsillan egy-egy pont de ha fehér felületre nézek vagy az égre akkor rengeteg. Hipochonder vagyok és félek hogy elveszítem a látásom.. egyébként szorongással és más mentális problémával is küzdök..

2022. ápr. 13. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

szemészhez mindenképp menj el, egyébként valószínű, hogy a hátsó hártya leválik, ez idővel mindenkinél előfordul, kinél hamarabb, kinél később.

a látásod nem fogod elveszteni.

2022. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok egyébként. Kontaklencsét viselek. Ez a hátsó hártya leválás ilyen hamar megtörténhet?
2022. ápr. 13. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Esti Balaton átúszás van.
2022. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is kontaktlecsés vagyok, és nekem is vannak ilyen fehér bevillanások. Nem tudom mitől. Próbálok nem rágódni ezen. Van hogy csak 1 hétig van ilyen van hogy csak pár napot. Nekem sok xbox-ozástól szokott ez lenni. Elfárad a szem.
2022. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el, mert az úszó cuccok a szemben cukorbetegségre is utalhat.
2022. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap magán szemészeten és minden a legnagyobb rendben van hálaégnek. :) Volt minden, szemnyomás, szemfenék vizsgálat+látás vizsgálat is.
2022. ápr. 20. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Szupi! :)
2022. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!