Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalság ellenes műtétet...

Kancsalság ellenes műtétet Budapesten belül hol végeznek magán úton?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül? Keresgéltem a neten de nem nagy sikerrel, kinek hol csinálták és milyen sikerrel?

2022. ápr. 16. 07:43
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Engem Dr. Maneschg Otto műtött kétszer, bár nem magánúton, hanem csak kontrollvizsgálatra kellett hozzá magánrendelőbe visszajárni. Én őt ajánlanám, mert nagyon szép munkát végzett és maximálisan megbízom benne. Ha elmész a magánrendelésre, szerintem tud adni időpontot (tb) műtétre - az ne tévesszen meg, hogy gyermekorvos, egyébként felnőtteket is vállal.


Sajnos sokszor nem sikerül a műtét elsőre, mert a szemizmokat elég könnyű "túlhúzni" (nekem volt egy még korábbi műtétem is általános iskolás koromban, így háromból sikerült teljesen tökéletesre). Utána hónapokig piros lesz a szemed, amire szintén fel kell készülni lelkileg, de mindennek ellenére maximálisan megéri, és ha tehetném, előbb belevágtam volna ahelyett, hogy prizmás szemüveggel szenvedek. Öt éve volt az utolsó műtétem és egy hónapja voltam kontrollon; szerencsére tartós lett a végeredmény és abszolút semmi panaszom nincsen. Az életminőségem teljesen megváltozott, sokkal jobban érzem magam a saját bőrömben, mint anno.


Sok sikert :)

2022. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dr.Domsa Patrícia Duna Medical Centerben műt
2022. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!