Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hova tudnék fordulni? (Lent)

Hova tudnék fordulni? (Lent)

Figyelt kérdés
Sajnos manifeszt (tehát látszik szemüvegben is anélkül is) kancsal vagyok és nagyon szeretném megműttetni, de nem találtam még olyan klinikát ahol foglalkoznak ilyen jellegű műtéttel. Esetleg tudna valaki ajánlani orvost vagy klinikát?

2022. ápr. 28. 02:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy esetleg azért nem műtenének meg, mert nagy lenne a kockázat "ha nem sikerül"?

Szerintem keress rá a budapesti szemklinikákra (nem tudom hány klinikán érdeklődtél) és menj el személyesen.

2022. ápr. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két klinikánál érdeklődtem, de ők csak lézeres látásjavító műtéttel foglalkozni, kancsalság ellenes műtéttel nem. Elmegyek mindenképp személyesen, csak érdekel hogy valaki tud e klinikát ahol biztosra foglalkoznak vele.
2022. ápr. 28. 04:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem akár magánúton is elmennék.
2022. ápr. 28. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!