Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ofotértben mennyi jelenleg a...

Ofotértben mennyi jelenleg a szemvizsgálat?

Figyelt kérdés
Keretet és lencsét semmiképp nem ott szeretnék, tehát ne írjátok le, hogy ingyenes, amennyiben ott is vásárolok, mert nem ott szeretnék. Viszont szemüveghez és kontaktlencséhez is szeretnék vizsgálatot (nem tudom, hogy ezeket külön kell-e, lencsém még nem volt), mennyibe kerülne ez így körülbelül?

2022. máj. 1. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem ott vizsgáltatnám. Orvos helyett sokszor 6x bukott optometrista van, aki a pupilla távolságom se tudta megmérni. Géppel 1,5 dioptriával vastagabbat mért, majd váltig állította, hogy azzal én látok csak szokni kell majd a pluszt. Persze berakta próbaképp, akkor szóltam, hogy l.aszt se látok, majd jött ez a szöveg.

Szemészetre menj el orvoshoz, ha szeretnél még látni! Vagy kisboltba, ahova szemész orvos jár ki időpontra!

2022. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha még bárkit érdekel: az Ofotértben jelenleg 7000 ft a kontaktlencse vizsgálat ára, amit akkor kell kifizetni, ha NEM vásárolnak ott szemüveget/kontaktlencsét, ha viszont ott rendelik is őket, abban az esetben nem kell külön kifizetni a vizsgálat árát. A szemüveghez alkalmas szemvizsgálatot kontaktlencse vizsgálat esetén vásárlással és anélkül sem kell fizetni. :)
2022. máj. 2. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Májusba ingyenes látás hónapja van
2022. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!