Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szurkehalyogom van. Mutetet...

Szurkehalyogom van. Mutetet javasolt az orvos, de en parazok. Mas lehetoseg?

Figyelt kérdés
Balszem: -4 jobbszem: -2. Volt egy-ket furcsa elnenyem az egeszseguggyel az utobbi idoben. Bepanikoltam. El tudok szemuveggel boldogulni? Vagy muszaj a mutet? Tudom, hogy rutinmutet, s par perc, de azert szivesen elkerulnem ha lehet. Csodaszemuveg, szemcsepp gyogyitja? Vagy ha igy maradna..... A doki azt mondja, hogy romlani szokott az idovel. Barmilyen tanacs, tapasztalat, segitseg?

2022. jún. 24. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Csak a műtét, ha nem csináltatod meg látásvesztés a vége. Jól mondta a doki.
2022. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nincs más alternatíva. Csak műtéttel lehet megszűntetni.
2022. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Műtsd meg mindenképpen! Csak jó dokit keressél!
2022. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hat ez is a gondom. Hol talalok jot. Edesapamnak, edesanyamnak is volt csak nalam korabban jelentkezett. A szuleim soha nem gepeztek/ telo, ipad, computer/ de ultraibolya sugarzas erte a szemuket. Azt mondjak az szamit, de pontosan senki nem tudja, hogy mitol alakul ki.
2022. jún. 24. 17:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Cukorbetegségnek is köze van hozzá.

SOTE Mária utca. Jelentkezz be, mert hónapok mire kapsz időpontot.

2022. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
Ne parázz. Apámat 2 éve műtötték szürkehályoggal, nyilatkozata szerint a szuri a műtét előtt volt a legszörnyűbb.
2022. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Ne parazz, elotted tobb szaz, ezer beteget kezeltetett mar az orvosod
2022. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is nagyon fiatalon volt -senkinek sem fordult elo a családban- az alapból nagyon rossz szememen. En egy SOTE-s professzorhoz mentem, ő műtött, minden teljesen rendben volt. Ennek mar 3.5 eve. Azt hiszem, egy éjszakát kellett bent tölteni a kórházban. Altatasban vegeztek a műtétet es utana össze-vissza beszéltem, illetve szúrt a szemem. Itthon különböző cseppeket kellett használnom, ha jol emlékszem es pihentetni kellett. En akkor mar dolgoztam

Es Egy hétig nem mentem dolgozni, ha minden igaz es utana kevesebbet próbáltam nézni a gépet es a telefont, h pihenjen a szemem par hétig. Egyébként minden a legnagyobb rendben ment

2022. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia 8-as! Hat ha lehet altatasban, akkor megyek. Azt kulon kerni kell? Egyszerre csinaltak a 2 szemedet? Kosz, hogy segitesz!
2022. júl. 3. 12:32
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó vagyok: en mas opciót nem is nagyon lattam, vagy legalábbis nekem fel sem ajánlottak, h nem altatasban lesz. Elotte kellett vervetelre es anesztes vizsgálatra is menni. Nekem csak az egyik szememen volt
2022. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!