Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen márkájú kontaktlencsét...

Milyen márkájú kontaktlencsét használsz, mióta és melyik optikában írták fel? Visionnel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A Visionben írtak fel nekem kontaktlencsét, egyelőre semmi gondom vele, viszont egy nevesebb optikában azt javasolták, hogy inkább ne tőlük vegyem a lencsémet. Nem tudom, hogy csak kampány szöveg vagy valós.

2022. júl. 19. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is, egy másik optikában természetesen nem fogják azt javasolni, hogy a konkurencia termékét vásárold, helyette inkább a sajátjukat dícsérik. Nem tudom ettől függetlenül, hogy milyenek a Visionös lencsék, lehet tényleg rosszak, de nézz azért utánuk. Az már jó kezdet, hogy itt feltetted a kérdést ^-^


Én az Ofotértben voltam vizsgálaton, ott tanítottak be, így természetesen az ők, iWear márkájú lencséjét használtam először. Azóta rájöttem, hogy azok Biofinity lencsék, csak átdobozolva. Utána is néztem, hogy milyenek a vélemények, tapasztalatok, összehasonlítások vele kapcsolatban és elég pozitívak, ráadásul nekem sem volt velük hordáskor semmi bajom. Nem irritálta a szememet, nem éreztem őket különösen száraznak sem, így én ennél a márkánál maradtam. Mármint a Biofinitynél. Azóta online rendelem, mert úgy a megérőbb, míg az Ofotértben beszerezve kerülne a legtöbbe.

2022. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!