Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Napi vagy havi kontaktlencsét...

Napi vagy havi kontaktlencsét használsz és miért? A 30 db a havinál azt jelenti, hogy egy havi adag vagy pedig 15 napra értendő? (15 pár)

Figyelt kérdés

2022. júl. 30. 14:45
A kérdező szavazást indított:
Napi kontaktlencsét
Havi kontaktlencsét
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
30 darabos havi lencse nem létezik. Egyébként azt jelenti, hogy hány darab van a dobozban. 3 havi = 3 darab lencse.
2022. aug. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Havit használok, mert mindennapi használóként jobban megéri anyagilag. Kockázat minimálisan nő csak meg, de ha rendesen odafigyelsz rá, akkor semmi baj nincs vele, csak picit több a pacera. Cserébe ami 1 hónap napi lencse, az közel fél éves haviba adag jött ki számomra a legutóbb.


A másik kérdésedre válaszolva, ahogy az első válaszoló is írta, nem árulnak 30 darabos havi lencsét, mert az minimum 15 hónapra lenne elég, de általában inkább 30-ra, mert a legtöbb embernek nem egyezik meg a két szeme. Valószínűleg napi lencsét néztél éppen. Én általában 6 darabosat veszek, két dobozzal, így fél évig nincs vele bajom. (Viszont kontaktlencse folyadékot kell azért hozzá venni)

2022. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évekig havi lencsét használtam,aztán volt egy gondom lassan 2 éve semilyet. Most a napi lencsên gondolkozom, illetve azt is fogok mindjárt rendelni. Nekem ezzel könnyebb lesz,azt tudom
2023. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!