Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a baja a szememnek?...

Mi lehet a baja a szememnek? Lehet, hogy szemüveg kell?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteget szédülök és ez akkor jön elő, ha pl olvasok egy könyvet, vagy a laptop előtt ülök és közben felnézek, kinézek az ablakon vagy bárhova ami messzebb van, mint az olvasnivalóm. Olyan furcsán látok olyankor, elhomályosodnak a messzebb lévő dolgok, majd egy pillanat múlva kitisztul és élesen látok. Legtöbbször abbamarad a szédülés is ilyenkor, de minden egyes alkalommal amikor távolra nézek szédülök pár másodpercig. Ez lehet szemprobléma? Élesen látok amúgy mindent közelre is és távolra is, de kell pár másodperc mielőtt kitisztul a kép. Más tapasztalt már ilyet? Sosem volt még szemüvegem, nem tudom milyen érzés “nem jól látni.” Megyek majd szemészetre mindenképp de egy hónap múlva kaptam időpontot sajnos.

2022. aug. 3. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Háziorvoshoz menj el! Ez nem szemészeti probléma
2022. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 grafno ***** válasza:
Nekem szokott lenni, de nálam a helytelen táplálkozás pl nem reggelizek állhat a háttérben. Szerintem ez nem szemüveg lesz mert akkor szemüveg nélkül mindig rosszul látnál.
2022. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felkeresem akkor a háziorvost először mert nagyon kellemetlen az állandó szédülés. 24 éves vagyok egyébként
2022. aug. 3. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült mitől szédültél?
2022. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!