Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vision Express tapasztalatok?

Vision Express tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kontaklencsét szeretnék csináltatni, és erre a cégre gondoltam. Akinek volt már velük dolga, mit tapasztalt?

Illetve nagyjából milyen árban vannak náluk a kontaklencsék?

Egyébként, ha ez számít a West Endi üzletükbe mennék.

Előre is köszi a segítséget!



2022. aug. 7. 18:41
 1/2 anonim válasza:
100%

Kb. 20 éven keresztül voltam kontaktlencsés, és maximálisan elégedett voltam. Viszont az utolsó 6-7 évben webáruházból rendeltem kontaktlencsét, nem csak amiatt mert olcsóbb volt jóval, hanem azt a bizonyos (szuper jó) terméket sajnos nem árulták. De vizsgálatra végig hozzájuk jártam, nem egy helyre, mert hűséges voltam ahhoz a szemészemhez, aki először vizsgált, és mindig abba az üzletbe mentem, ahova őt épp áthelyezték.

Most is Vision Express-be járok, bár már csak olvasáshoz kell szemüveg, mert műtötték a szemem (lézeres), de tényleg annyira profik, h eszembe nem jutna 1-2 ezres olvasószemüveget venni többször, jóval jobb, amit csináltattam.


Szóval: csak jókat tudok róluk mondani!:)

2022. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Visionbe nagyjábol 20e körül tudsz venni dobozzal kontaktlencsét. Foglalj időpontot online mert mindig sokan vannak.
2023. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!