Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért tikkel a szemem alatt?

Miért tikkel a szemem alatt?

Figyelt kérdés

A szemem alatti részen tikkel/rebeg /rángatózik egy ideg(?). Nagyon zavart eleinte, zavarta a szememet is. Ma már teljesen hozzászoktam (pár hete kezdődött), de most újra elkezdett nyugtalanítani, meg is jegyezték páran, hogy mi van a szememmel. Igen, szemmel láthatóak a kis rángatózások.

Régebben csak egyszer-egyszer fordult elő, amikor keveset aludtam, vagy sokat ültem képernyő előtt. Manapság egyik sem túlzottan jellemző rám, mégsem akar elmúlni hetek óta.

Mitől lehet? És mit tehetnék ellene?

(Nem vagyok szemüveges, nem rossz a szemem)



2022. szept. 20. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de nekem egy hónapja csinálja, és már marhára unom.
2022. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy idegszál csinálja .
2022. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Idegesség, stressz okoz nálam ilyet. Magnézium, pihenés! Esetleg növényi alapú nyugi bogyók, teák.
2022. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magnéziumhiány minden esetben. Attól rángatózik.
2022. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!🙏
2022. szept. 22. 19:37
 6/6 anonim válasza:
nekem ugyinez 12 napja nagyon nagyon zavaro napi 150x vagy talan tobbszor is csinalja. Megoldast nem talaltam meg de van akk esetleg tudja? Erosebb fokuszalasnal tv szamitogep vezetes rosszabb sokkal.
2022. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!