Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Igaz, hogy ameddig tanulok,...

Igaz, hogy ameddig tanulok, nem érdemes megműtettni a szemeimet? Melyik lézeres szemműtétet végző klinikát ajánlanátok? Úgy hallottam, hogy nem minden esetben a leghíresebb a legjobb.

Figyelt kérdés
Minusz 4-es mindkét szemem, 10 éve szemüveges vagyok. Már nagyon régóta szeretném megműttetni a szemeimet, hogy ne legyen szükségem többé a szeművegre. Az egyetemből még két évem van hátra, és valahol azt hallottam, hogy addig nem érdemes, még napi szinten tanulok. Valakinek van ebben tapasztalata?

2022. szept. 29. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem, mert utána jó ideig nem szabad erőltetni a szemed. A sok olvasás, számítógépezés nem tenne jót.

Én amúgy 5 éve csináltattam meg, az Optimumnál. - 6,5 ; - 7esek voltak a szemeim. Elégedett vagyok az eredménnyel, azóta se romlott vissza a látásom

2022. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sasszem klinika - csak jókat tudok mondani róluk.


Szerintem nem a tanuláshoz kell kötni, hanem inkább csak életkorhoz. 18 alatt nem igazán csinálják, mert akkor még növésben lehetsz, változhat a szemed is.

2022. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na itt is van:


[link]


"

Kik nem alkalmasak lézeres szemműtétre?

Ideiglenesen nem alkalmasak lézerkezelésre:


18 év alattiak, mert a szem fénytörése még változhat általában 18-20 éves korig"

2022. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!