Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres Szemműtét - OptiLasik...

Lézeres Szemműtét - OptiLasik - Látás beállása?

Figyelt kérdés

4 nappal ezelőtt voltam a Budai Szemészeten lézeres szemműtéten, a balról -5.00 -1cyl, a jobbról -4.25 -0.75 cyl műtöttek le. Azóta nem voltak különösebb tüneteim, de nagyon foglalkoztat néhány kérdés ezzel kapcsolatban úgyhogy meg szeretném kérdezni:

Akinek volt már ilyen vagy hasonló szemműtéte, a látás mennyi idő alatt áll be? Egyelőre úgy érzem, hogy hatàrozottan fényévekkel jobb a látásom, de még nem az igazi, még kicsit tudnék élesebben is látni, meg van hogy minimálisan, de változik egyik napról a másikra.

Másik kérdésem pedig az lenne, hogy ugye ezt nagyon kiemeljék hogy nem szabad dörzsölni és nyomni a szemet ( valahol azt olvastam hogy Lasik eljárásnál elmozdulhat a lebeny, ez mennyire igaz? ) . Erre igyekszem nagyon odafigyelni, idáig a műtét óta még egyszer sem fordult elő, azonban ma hajnalban véletlenül félálomban kicsit megdörzsöltem. Nem okoztam azért nagy galibát ugye?



#szemműtét #lézeres szemműtét #OptiLASIK #budai szemészeti központ
2022. nov. 6. 10:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!