Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kb 1 hónapja csináltattam...

Kb 1 hónapja csináltattam szemüveget, de még mindig lejt a talaj az állítás ellenére is. Mivel rosszullétet okoz mit lehet tenni? Mínuszos dioptria cylinder nélkül.

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 10:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve negyed, negyed emelés történt mindkét szememen.
2022. nov. 10. 10:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl erős. Menj vissza és készítsenek egy negyeddel kevesebb dioptriájút.
2022. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Én is részben erre tippeltem, ezért visszavettem a régi szemüvegemet. Ellenben azt tapasztaltam, hogy az egyik szemnél tényleg el kellene az erősebb dioptria, mert nem látom normálisan az utcai táblákat. Vagy létezik az, hogy annyira leharcolt a lencse, hogy homályosítana. Kb 4-5 éves lencse a régim, amit hordok.
2022. nov. 10. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak az egyik szemnél akkor csak ott kellett volna a dioptriaemelés.
2022. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Megpróbálom megbeszélni, viszont ha továbbra is rossz lesz a talajérzet, akkor passz.
2022. nov. 10. 10:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett aztán?
2023. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!