Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemvizsgálatra kontaklencsébe...

Szemvizsgálatra kontaklencsében menjek?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés,de még sosem voltam amióta kontaklencsés vagyok. Éves kontrollra kell menjek és nem tudom,hogy lencsével vagy anélkül menjek.

2022. nov. 18. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ne menj abba.

És az lenne az ideális ha előtte 24 óriág nem is lenne bent a lencse.

2022. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Az attól függ, hogy mit vizsgálnak. Kérdezz rá.
2022. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen ofotértes vizsgálat lesz. Már nem tudok rákérdezni holnap lesz és teljesen elfelejtettem volna,ha nem jön emlékeztető,hogy mennem kell. Gondolom csak látásvizsgálat lesz
2022. nov. 18. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt elötte szemüveged, ha igen úgy hogyan mentél?
2022. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor kontaklencsét mentem csináltatni nem vittem a szemüvegem,mert nem mertem emberek előtt hordani. Tehát oda nélküle mentem és csak a dioptriát kérdezték. Mindkét verzióban van logika így laikusként.Lencsében is megtudják nézni,hogy romlott-e a szemem,de lehet lencse nélkül meg a szemem állapotát szeretnék megnézni. Azért leírhatták volna,hogyan kell menni az olyan mindent túlgondoló és parázó embereknek mint én.
2022. nov. 18. 22:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Most láttam,hogy kontaklencsében kell menni igaz nem az ofotértnél,de hát gondolom az nem számít. Mindegy max beégek már megszoktam nem számít. Köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 18. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem, miert szavaztak le az elsőt, amikor így van, ahogy ő mondja
2022. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!