Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Betokosodott árpa műthető...

Betokosodott árpa műthető kismamaként?

Figyelt kérdés

Még nem 100% hogy kell műteni, egyelőre csak háziorvos mondta. Kértem időpontot szemészetre.

Az érzéstelenítő injekció miatt kérdezem, úgy tudom az nem adható, anélkül meg nyilván nem vállalom.

Egyébként nagyon apró, belső szemhéjon van, abszolút nem fáj, nem okoz gondot. De ott van...



2022. nov. 28. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor műtötték, amikor állapotos voltam. És ez nem mostanában történt; azóta nyilván még jobbak lettek az injekciók/feltételek. Nem okozott semmilyen problémát, ne aggódj a baba miatt :)
2022. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És milyen érzés volt? Mennyire fájt? Olvastam róla, de eléggé be vagyok tojva.
2022. nov. 28. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább kellemetlen volt (maga a szúrás), a többi nem fájt.
2022. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2022. nov. 28. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen, kitartást!
2022. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod kinyomni otthon? Nekem a felső szemhéj szélén szokott lenni. Kipukkasztom,másnapra semmi baja nincs.
2022. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem a szélén van sajnos. És már kemény teljesen :(
2022. nov. 28. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Jaj szegény. Az nem jó. Szerencsére nekem mindig picike van és simán kipattintom.
2022. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!